RAIDER Pro Шлајферка кружна RDP-RSA04 (7161) + 1 година гаранциja

2.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 380W
  • Вртежи: 6.000-13.000/min
  • Дијаметар на плоча: Ø125mm
  • Тежина: 2kg.
  • Аспиратор
  • Регулатор на вртежи
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано