MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS17 (10837) + 1 година гаранција

7.299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS17 (10837) + 1 година гаранција

  • Зафатнина: 40.1CC
  • Moќност 1400W
  • Вртежи: 3000
  • ±300/min
  • Должина на меч: 355 mm
  • Капацитет на гориво: 310 ml
  • Резервоар на гориво: 210 ml
  • 1 година гаранција

 

 

 

 

 

Последно Прегледано