MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS30 (10838) + 1 година гаранција

8.799,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS30 (10838) + 1 година гаранција

  • Зафатнина: 53.2CC
  • Moќност: 2000W
  • Вртежи: 3000 ±300/min
  • Должина на меч: 405 mm
  • Капацитет на гориво: 530 ml
  • Резервоар на гориво: 260 ml
  • 1 година гаранција

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано