Lip Balm Сет од 12 лабела

699,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Lip Balm Лабело сет од 12

  • Сетот содржи 12 парчиња лабела
  • Различни мириси
  • Нежно ја негува кожата на усните, ја навлажнува и храни, спречува сувост, со пријатен овошен мирис
  • Наменето за годишна возраст 3+

Слични Производи

Последно Прегледано