Dynamic Инсектицидна светилка 43W (9106) + 1 година гаранција

1.699,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Детални карактеристики на производот:

  • Површина од алуминиум
  • Димензии: 65 x 25 cm
  • Електрофореза третман
  • За површина: 100m2
  • Влезен напон: 220-230V
  • 50Hz
  • 43W
  • Напон за уништување 2000-2200V

Последно Прегледано