VIVAX Дигитална кујнска вага KS-505BW + 1 година гаранција

899,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Дигитална кујнска вага KS-505BW + 1 година гаранција

  • Напојување: 2 x AAA батерии 1,5V (вклучени батерии)
  • Максимална измерена маса (g): 5000
  • Минимална измерена маса (g): 1
  • Боја: Бела
  • Материјал: Пластика
  • Димензии на производот: Ширина: 16 cm; Висина: 4,5 cm; Длабочина: 22,4 cm
  • Тежина на производот: 0,66 kg
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано