Слика за на облека која свети на музика во модел по избор

99,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Детални карактеристики на производот:

  • Самолеплива слика со димензија 30 х 14 cm
  • Вклучен модулатор
  • Работи на батерии (не се вклучени во пакувањето)
  • Достапна во 14 дизајни
  • Сликата свети кога е изложена на музика
  • Маицата не е вклучена во продажба

Слични Производи

Последно Прегледано