LED Сијалички висечки 3.8m

299,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Боја: Бели
  • Должина:
  • Хоризонтална 3.8m
  • Вертикални 16 (висечки) х 45cm
  • LED

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано