Пумпа за вода од шише

149,00 ден

9 на залиха

9 на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Производот може да се користи за шишиња со големина од 2.5-3, -5,-8 и 10 литри
  • Рачна пумпа

Слични Производи

Последно Прегледано