ISKRA Машинка за шишање на домашни миленичиња со додатоци QR-PET2506 + 2 години гаранција

1.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Оваа машинка за шишање и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето
 • Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина
 • Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина
 • Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци
 • Напон: 220 V-240 V ~ 50 Hz
 • Достапна боја: зелена и портокалова
 • Моќност: 12W
 • Лесен и тивок
 • 4 наставки
 • Додатоци:
 • Ножици
 • Чешел
 • Четка
 • Турпија за нокти
 • Четка за чистење
 • Масло за подмачкување
 • Заштита на ножот
 • Димензии на пакување (во мм): 195 (H) x 178 (W) x 83 (D)
 • Нето Тежина: 1,20 кг
 • Бруто Тежина: 1,25 кг
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано