Ролер за отстранување на влакна од миленици

349,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Ролер за отстранување на влакна од миленици!

Слични Производи

Последно Прегледано