Ракавица за миленици TrueTouch

149,00 ден

7 на залиха

7 на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производ

  • Одлична за тимарење на вашите миленици
  • Го доловува допирот на вашата рака и нуди релаксирачка масажа
  • Над 175 силиконски врвови успешни ги заменуваат металните четки
  • Ги отстранува влакната од горното и долното крзно
  • Го одржува вашиот дом чист
  • Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места
  • Влакната се лепат на ракавицата и потоа лесно се одлепуваат
  • Совршена за кучиња и мачки со долги, кратки или виткани влакна

Слични Производи

Последно Прегледано