Каиш со градник за мали кучиња 120cm

199,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Каиш со градник за мали кучиња 120cm

Боја достапна во зависност од количините

Последно Прегледано