ISKRA Блендер и готвач за бебешка храна MC-800B + 2 години гаранција

3.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Блендер и готвач за бебешка храна MC-800B + 2 години гаранција

 • Aпарат за готвење и миксер за детска храна MC-800B
 • Грејна моќност: 700-800 W
 • Моќност на моторот: 250 W
 • Напон: 220-240 V ~ 50 / 60Hz
 • Стаклен сад: 1,7 l
 • Шпорет и блендер во едно
 • Нож од нерѓосувачки челик
 • Функција за самочистење
 •  погоден за подготовка:
 •  природни супи
 •  крем супи
 •  супи со парчиња
 •  смути
 •  топла каша
 • Димензии на пакувањето : 275  x 210  x 345 mm
 • Нето тежина: 3,5 kg
 • Бруто тежина: 4,3 kg
 • Пакување надворешно пакување:
 • Димензии на кутијата : 570  x 355  x 445 mm
 • Количина: 4 парчиња / картон
 • Нето тежина: 14 kg
 • Бруто тежина: 17,5 kg
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано