ISKRA Блендер за Smoothie HY-1302 во боја по избор + 2 години гаранција

1.599,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 200-300W
  • Напон: 220-240v -50/60 Hz
  • Зафатнина на садот: 0,6л
  • Преносен сад со отвор за пиење
  • Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик
  • Едноставно управување и чистење
  • Одличен, лесен, пренослив и практичен Iskra HY-1302 smoothie maker
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано