Мачка Talking Tom

599,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на приозводот:

  • Работи на допир
  • Имитира гласови
  • Eмитува весела музика
  • Користи 3 АА батерии (не се вклучени)
  • Изработен од нетоксични матерјали
  • Jа зголемува когнитивната функција кај децата
  • Помага за развивање на нивната интелегенција
  • Димензии на производот: 30 х 15 cm

Последно Прегледано