MOBIAK Медицински параван

15.999,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MOBIAK Медицински параван

  • 3 панели
  • Тркалца
  • Материјал: Алуминиум и бело платно
  • Се собира
  • Димензии на панел: 181 x 61 cm

Слични Производи

Последно Прегледано