VIVAX Мини кујна со рингли и лавабо MK-0210XA SET + 3 години гаранција

15.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Мини кујна со рингли и лавабо MK-0210XA SET + 3 години гаранција

Достава 500 денари до адреса

 • Енергетска класа (за НЕ ЕУ): А
 • Боја: Сива
 • Материјал: Нерѓосувачки челик,Иверица
 • Димензии на производот: 100 x 60 x 5 cm
 • Длабочина на мијалник: 17см
 • Сифон и одводни цевки од 60 mm вклучени
 • Можност за сместување на фрижидерот лево или десно
 • Моќност: 2500W
 • Грејни плочи: 18cm, 1500W; 14,5см, 1000W
 • 6 нивоа за прилагодување на моќноста
 • Вклучен кабел за напојување
 • 3 години гаранција

 

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано