VIVAX Фрижидер комбиниран CF-310 NFX + 5 години гаранција

27.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Фрижидер комбиниран CF-310 NFX + 5 години гаранција

Достава 500 денари до адреса

 • Нето волумен на фрижидерот: 224
 • Нето волумен на замрзнувач: 78
 • Енергетска класа: А +
 • Боја: Сива INOX
 • Електронска контрола
 • Проток на повеќе воздух
 • Брзо ладење
 • Број на полици во фрижидерот: 4 од калено стакло
 • Број фиоки во фрижидер: 1
 • Број на фиоки во замрзнувачот: 3
 • Број на полици во вратата на фрижидерот: 4
 •  Транспарентна фиока за овошје и зеленчук
 • Климатска класа: N, ST, Т
 • LED осветлување
 • Димензии на производот: 59.5 х 188.0 х 63.0 cm
 • 5 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано