VIVAX Фрижидер комбиниран TTR-98 + 5 години гаранција

11.599,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Фрижидер комбиниран TTR-98 + 5 години гаранција

 • Нето волумен на фрижидерот: 84
 • Нето волумен на замрзнувач: 14
 • Енергетска класа: F
 • Боја: Бела
 • Брзо ладење
 • Потрошувачка на енергија (kWh / 24h): 0,36, замрзнувач со 4 ѕвезди
 • Број на полици во фрижидерот: 2
 • Број на фиоки во фрижидерот: 1
 • Број на полици во вратата на фрижидерот: 3
 • Димензии на производот: 50.1 x 84.5 x 54 cm
 • 5 години гаранција

На Замрзнувачот со вкупен волумен од 14л ќе обезбеди безбеден замрзнување на вашиот зеленчук, сладолед, месо и се што сакате со мала потрошувачка на енергија со максимални 4 ssвезди. Ако сакате, можете исто така да ја смените насоката на отворање на вратата со многу јасни упатства

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано