VIVAX Машина за перење алишта WTL-120715B + 3 години гаранција

19.699,00 ден

18 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Машина за перење алишта WTL-120715B + 3 години гаранција

Достава 500 денари до адреса

 • Брзина (вртежи во минута): 1200
 • Капацитет (кг) : 7
 • Број на програми: 15
 • Енергетска класа:   А +
 • Специјални програми: Детска долна облека, Долна облека, Деликатна, Предперење, Спортска облека
 • Боја: Бела
 • Полнење: Горно
 • Димензии на производот:  87.5 × 40 × 87.5 cm
 • Тежина: 50 kg
 • 3  години гаранција

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано