VIVAX Фрижидер VL-235 WH + 5 години гаранција

17.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Фрижидер VL-235 WH + 5 години гаранција

 • Нето волумен на фрижидерот: 230
 • Нето волумен на замрзнувач: 236
 • Енергетска класа (за НЕ ЕУ): A +
 • Боја: Бела
 • Брзо ладење
 • Број на полици во фрижидерот: 4
 • Број на фиоки во фрижидерот: 1
 • Број на полици во вратата на фрижидерот: 4
 • Димензии на производот: 55 x 142 x 55 cm
 • 5 години гаранција

Транспарентните фиоки го олеснуваат навигирањето помеѓу намирниците и можете да поставите шишиња до 2L волумен на полицата на вратата. Волуменот од 230 литри ќе ги задоволи дури и најсложените. Белата е безбеден избор што се вклопува во секоја кујна

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано