VIVAX Циклонска правосмукалка VCC-700B + 1 година гаранција

2.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
  • Должина на кабел: 5 метри
  • 700 W
  • Сад од 2L
  • Индикатор за наполнетост на садот
  • Нова ECO performance четка за смукање
  • Метална телескопска рачка со должина од 90 cm
  • HEPA 12 филтер

Vivax VCC-700B- нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Vivax NEO не користи вреќички туку прашината ја собира во сад од 2L и на тој начин го убрзува одржувањето. Го миеме садот и правосмукалката е спремна за работа.

Слични Производи

Последно Прегледано