MaxPuls Правосмукалка за пепел MP-AVC002 1000W (6498) +1 година гаранција

2.099,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Алуминиумска цевка за вшмукување од 1 метар
  • Функција на дување
  • Лесна контрола
  • Филтер кој лесно се мие
  • Соодветна рачка на горниот дел на уредот
  • Погодна за чистење на камини, печки, скари и оџаци
  • 18 литри
  • Моќност: 1000 W

 

Слични Производи

Последно Прегледано