VIVAX Bluetooth Звучник BS-90 + 1 година гаранција

1.299,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • RMS моќност : 8.5 W
  • Батерија (mAh): 1.5
  • Напојување: 110-240V
  • Дополнителна опрема: Кабел за напојување
  • Димензии на производот: Висина 11.7 cm Ширина 15.6 cm Должина 27.8 cm
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Новиот преносен звучник Vivax bluetooth BS-90 доаѓа со моќност од 8,5W и обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 6,5 часа на средно ниво на звук. На овој начин можете да уживате во посилен звук и подобар стерео ефект. Сето ова доаѓа спакувано во мал атрактивен дизајн, а атмосферата на вистинска забава ќе биде обезбедена со LED осветлување во бои

Слични Производи

Последно Прегледано