Tons Garden Декоративна трева 50 х 50 (11821)

599,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Декоративна трева 50 х 50 (11821)

  • Димензии на производот: 50 x 50 cm

Слични Производи

Последно Прегледано