AGRINA Бензинска самоодна косилка 53S Pro + 3 години гаранција

22.899,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Бензинска самоодна косилка 53S Pro + 3 години гаранција

  • Моќност : 4.2 kW
  • Обртаи:  2800 rpm
  • Висина на косење : 25-75 mm
  • Ширина на косење : 53 cm
  • Тежина : 41 kg
  • Погон :Самоходна
  • Производител: Agrina
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано