TONS FORM Поштенско сандаче (4634)

3.299,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 39,5 cm х 36,5 cm х 11,5 cm
  • Модел: SLB-019

 

Слични Производи

Последно Прегледано