Somafix SFX2420 (2634) Клешта за поп нитни 8″ 200mm

749,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензија: 8” 200 mm
  • Димензии на нитни: 2.4 mm (3/32”), 3.2 mm (1/8”), 4.0 mm (5/32”), 4.8 mm (3/16”)
  • Висококвалитетни клешти
  • Обложени со антикорозивни облоги
  • Меки и ергономски облоги TPR
  • Изработени според сертификатот ISO 9001

Слични Производи

Последно Прегледано