Somafix SFX1104 (2528) Гедора со патент клучеви 1/4″ – сет 10 парчиња

1.199,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Mодел: SFX1104
  • x1 завртувач
  • x9 1/4″ (6PT) додатоци: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13mm

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Слични Производи

Последно Прегледано