Somafix SFM1 (2571) Менгеме со вакум база

1.099,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Модел: SFM1
  • Подвижен круглест зглоб
  • Ротација до 360 степени
  • Ширина: 60mm
  • Црвсто заклучување

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Слични Производи

Последно Прегледано