MS ENERGY NEUTRON E10 Електричен тротинет во боја по избор + 1 година гаранција

42.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Мотор: 450 W
 • Батерија – 48V/12.5 Ah
 • Тип на рамка: Челик
 • Максимална моќност: 800 W
 • Време на полнење на батеријата до 4-5 часа
 • Опсег: 40 km
 • Големина на тркала: 10″
 • Задна сопирачка
 • Максимална брзина 35 km/h
 • Максимална носивост: до 120 kg
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
 • Smart апликација  (MS ENERGY) za Android i iOS
 • Светло: предна и задна LED рефлексивна лента
 • Можност за заклучување
 • Боја: Црна и Бела
 • Димензии на тротинет: 53 x 17 x 18 cm
 • Тежина на производот: 18 kg
 • Гаранција 1 година

Преминот од тротоар на улица и назад повеќе не е проблем. Големите тркала и преден амортизер совршено ќе одговараат за оваа задача! Алуминиумската рамка на целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопување и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето

Слични Производи

Последно Прегледано