MS ENERGY eBike t100 Електричен велосипед + 2 години гаранција

82.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS ENERGY eBike t100 Електричен велосипед + 1 година гаранција

 • Мотор: Ananda M81 250W 80Nm
 • Батерија:36V 15Ah Lithium
 • Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач
 •  Екран: Ананда Д10
 • Рам: 21” L, Алуминиум 6061, smooth welding
 • Задни менувач: Shimano Acera 8 speed
 • Кочници: Tektro HD -T275
 • Домет:120 – 130km
 • P/Z блатобран+ Задни носач + P/Z светла
 • Максимално оптоварување: 100 kg
 • Педали: Wellgo C169
 • Седло: ФС ФУ-2020-12
 • Волан / Рачка: ширина: 680мм Алуминиум
 • Тркала / бандажи: Двоен ѕид алуминиумска легура
 • Надворешни гуми: CST 29″ x 2,10
 • Ланец: KMC x 8
 • Вилушка: Заклучување, патување: 60 mm
 • Тип на велосипед: Трекинг
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано