MS POWER BANK M700 QUICK CHARGE Пренослива батерија 10.000mAh + 1 година гаранција

1.399,00 ден

16 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS POWER BANK M700 QUICK CHARGE Пренослива батерија 10.000mAh + 1 година гаранција

 • Капацитет на батеријата (mAh): 10 000 mAh
 • Номинален капацитет (mAh): 6 500
 • Влез 1: 5V-2A, 9V-2A, 12V-1.5A
 • Влез 2: 5V-2.5A, 9V-2A, 12V-1.5A
 • Влезен порт: micro USB+TIP-C
 • Излез 1: DC 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A
 • Излез 2: DC 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A
 • Излезен приклучок: ЕДЕН USB + ЕДЕН TIP-C (F)
 • LED индикатори: 4 LED индикатори за нивото на полнење на батеријата и статусот на полнење
 • Димензии (mm): 69,5 x 16 x 139
 • Тежина (g): 215 g
 • Погоден за: мобилни, таблет, iPad, iPhone, DC, DV, MP3 итн

Слични Производи

Последно Прегледано