MaxPuls Ударна хилта MP-HD21 (10704) + 1 година гаранција

6.599,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна хилта MP-HD21 (10704) + 1 година гаранција

  • Напон: 110-230V/50-60Hz
  • Моќност: 1800W
  • Ударна сила: 7J
  • Број на удари: 4000/min
  • Вртежи: 0-820/min
  • Футер: SDS+
  • Капацитет: метал 13 mm; дрво 42 mm; бетон 36 mm

Слични Производи

Последно Прегледано