MaxPuls Ударна хилта MP-HD22 (10551) + 1 година гаранција

8.799,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна хилта MP-HD22 (10551) + 1 година гаранција

  • Напон: 110-230V/50-60Hz
  • Моќност: 1600W
  • Ударна сила: 10J
  • Број на удари: 3800/min
  • Вртежи: 0-630/min
  • Футер: SDS MAX
  • Дупчење: 40 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано