MaxPuls Полнач за акумулатор MP-BC05E (8346) + 1 година гаранција

2.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Полнач за акумулатор MP-BC05E (8346) + 1 година гаранција

  • Напон:  220V/50Hz
  • Моќност: 75 W
  • Волтажа: 6/12 V
  • Нормално полнење: 6A
  • Брзо полнење: 10A
  • Класна заштита: IP20
  • Капацитет на ампеража: 20-90 Ah
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано