MaxPuls Моторна пила MP-GCS016 (8357) + 1 година гаранција

7.199,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Моторна пила MP-GCS016 (8357) + 1 година гаранција

  • Зафатнина на цилиндар: 25.4 CC
  • Моќност: 700 W
  • Вртежи: 3000 + 500/ min
  • Должина на меч: 305 mm
  • Капацитет на гориво: 230 ml
  • Резервоар на гориво: 160 ml
  • Ланец: 3/8 ”
  • 1 година гаранција

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано