TONS FORM Церада за SUV автомобил со димензија по избор

2.799,00 ден3.199,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Големини: L, XL и XXL
  • Димензија L : 480 x 185 x 145cm (8657)
  • Димензија XL: 510 x 193 x 152cm (8658)
  • Димензија XXL: 570 x 203 x 160cm (8659)
  • Церадата е изработена од тенок PVC материјал
  • На долните рабови има ластик, со помош на кој се прицврстува за автомобилот и џебови за ретровизорите
  • Има патент
  • Водоотпорна е и го штити вашиот автомобил од изложеност на дожд, сончево зрачење и прашина

Слични Производи

Последно Прегледано