MaxPuls Електричен кршач на гранки MP-ESH05 (10847) + 1 година гаранција

8.199,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен кршач на гранки MP-ESH05 (10847) + 1 година гаранција

  • Напон: 230-240V/50Hz
  • Moќност: 2400W
  • Вртежи: 4.500/min
  • Дијаметар на сечење: 40 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано