MaxPuls Леткум со остар врв (10369)

499,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Леткум со остар врв (10369)

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 40W
  • Време на лемење 5-10 min
  • Вид на заштита: I
  • Температура при лемење: 400C
  • Дијамета на врв: 4 mm
  • Тежина 0.06 kg

Слични Производи

Последно Прегледано