MaxPuls Батериски стартер за акумулатор (9990) + 1 година гаранција

2.099,00 ден

13 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Spark proof protection
 • Overheat protection
 • Overcharge protection
 • Overcurrent protection
 • Reverse polarity protection
 • Short circuit protection
 • LCD screen
 • 4A
 • 6/12 V
 • 220-240 V 50 Hz
 • 120Ah

Слични Производи

Последно Прегледано