PRAXIS Сообраќаен сет ECONOMIK

999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Рефлектен тријаголник
  • Кутија за прва помош
  • Сет резервни сијалици
  • Јаже за влечење

Слични Производи

Последно Прегледано