MaxPuls Агрегат монофазен 2.7 kW MP-GG02 (7236) + 1 година гаранција

21.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Максимална моќност: 2.7kW
  • Работна моќност: 2.5kW
  • Капацитет на резервоар: 15L
  • Еден излез AC
  • Еден излез DC
  • Гориво: Бензин
  • Воздушно ладење
  • Механичко палење

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано