MaxPuls Агрегат монофазен 2.0 kW MP-GG03 (7137) + 1 година гаранција

18.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1.8kW
  • Максимална излезна моќ: 2.0kW
  • Резервоар: 15L
  • Фактор на моќ: 1.0
  • Гориво: Бензин
  • Мотор: 4-тактен
  • 2 AC излези
  • 1 DC излез

 

 

Последно Прегледано