MaxPuls Аголна брусалка MP-AG018 (10729) + 1 година гаранција

2.599,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Аголна брусалка MP-AG018 (10729) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-240V/50-60Hz
  • Моќност: 950W
  • Вртежи: 11.000/min
  • Дијаметар на диск: 125 mm
  • Вретено: M14
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано