Пластична канта за селективен отпад BEGREEN BLACK во боја по избор

1.599,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Пластична канта за селективен отпад BEGREEN BLACK во боја по избор

  1. Волумен: 50 литри
  2. Димензии: 370 х 370 х 560 mm
  3. Боја на капак: жолта, зелена и сина
  4. Боја на тело на кантата: Црна
  5. Кантите се без налепници

Слични Производи

Последно Прегледано