ISKRA GX-MC010B-2 Циркуларна електрична пила 1200W + 2 години гаранција

4.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна електрична пила 1200W + 2 години гаранција

  • Јачина: 1200 W
  • 5000 rpm во празен од
  • Длабочината на сечење на 90 ° – 60 mm
  • при 45 ° – 48 mm
  • Подесувачки агол на сечење до 45 °
  • 1,8 m кабел
  • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано