ISKRA Батериска штрафилица дупчалка со две батерии и куфер ML-CD92-180S + 2 години гаранција

5.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 18V две батерии
 • Моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah )
 • -1.Ниво: 0-400 мин.
 • -2.Ниво: 0-1500 мин.
 • Степен на вртежен момент: 21+1
 • Вртежен момен: 23 Nm
 • LED светилка
 • Индикатор на состојба на батеријата
 • Самозатезна глава
 • Капацитет на дупчење: 18mm ( дрво ) 7mm ( метал )
 • Додатоци: 6 х сврдли и 6 x додатоци за штрафови
 • 2 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано