VIVAX Машина за садови DW-601663B X + 3 години гаранција

19.199,00 ден

12 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Машина за садови DW-601663B X + 3 години гаранција

Достава 1000 денари до адреса

 • Енергетска класа: Е
 • Капацитет (комплети за садови):14
 • Број на програми: 6
 • Потрошувачка на енергија [kWh]: 0.951
 • 3 корпи во внатрешноста на апаратот
 • Димензии на производот: 59.8 x 60 x 84.5
 • Лед екран
 • Дополнителни програми: Дополнително сушење, можност за одложено перење 1-24 часа
 • Боја: Сива,Нерѓосувачки челик
 • 3 години гаранција

Самостојна машина за перење VIVAX HOME DW-601663B X со капацитет од 14 комплети садови овозможува одржување и миење на голем волумен на садови и е идеална за големи и големи семејства. Со 6 работни програми и 3 корпи во внатрешноста на апаратот, тој е идеален избор за опремување на вашето домаќинство. Функцијата Extra dry овозможува дополнително сушење на садовите кога ви се потребни, што значи дека садовите ќе бидат совршено исушени и нема да мора дополнително да ги бришете со крпа

 

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано